ADL-SW, tüm Avrupa’da önerilen paslanmaz çelik tek cidarlı baca sistemidir. Sektörde yirmi yılı aşkın üretim tecrübesinden doğup, her türlü baca tesisatında performans ve güvenliği garanti eder.

Bu sistem, AISI 316L paslanmaz çeliğin kalitesini en yeni üretim teknikleriyle birleştirir. AISI 316 L kalite paslanmaz çelik ve modern makinelerimiz ve üretim teknolojilerimiz ile buluştuğunda karşımıza çok farklı kullanım alanları olan SW sistem çıkar. Baca bileşenleri kontrollü inert gazlı ortamda boyuna kaynak teknolojisi ile birleştirilir. Baca bağlantılarındaki özel muf yapısı, bu ürünü projelendirilebilir her durum için kullanılabilir kılar. EN 14241-1 normlarına uygun sertifikalandırılmış 3 tırnaklı sızdırmazlık conta yapısı sayesinde Pozitif basınçlı (P1) bacalarda, hem atık gaz hemde yoğuşma suyu açısından mükemmel bir sızdırmazlık sağlar. Contasız olarakta negatif basınçta (N1) çalışan sistemlerde kullanılabilir.

Sıcaklık seviyesine bağlı olarak problem de yaratmaz 600 °C’ ye kadar test edilmiştir. Laboratuar da testlerden geçirilmiş V2 korozyon dayanımı, sıvı, katı ve gaz yakıtla çalışan her türlü tesisat uyumuna olanak sağlar

Menü